top of page


 

> פורצים מחסומים

על תחושת התקיעוּת בקריירה, ועל הדרך היעילה לפרוץ את המעצורים המגבילים, הפנימיים והחיצוניים, כדי להתחיל לקדם את עצמכם באמת. 

> הסרגל: כולם מודדים את עצמם ואת הסובבים באמצעות ה"סרגל" שלהם
איך נוצר ה"סרגל" האישי שלכם, ומדוע לא יעיל למדוד את האחר בעזרת הסרגל האישי שלכם? איך שימוש בסרגל לא נכון גורם לקונפליקטים עם קולגות?

> אושר בעבודה, יש חיה כזאת
האם העבודה שלכם מסבה לכם אושר? האם זה בכלל אפשרי? ואם כן, מדוע עדיין לא זכיתם לחוות אושר בעבודה? באילו נסיבות נפוצות אנשים לא זוכים להרגיש אושר בעבודתם?

> מצטערים, אתם מוכשרים מדי
ניסיונכם העשיר נתפס כחיסרון בעיני המגייס? איך אפשר להתמודד עם המחסום הזה ולשווק את עצמכם דרך קורות החיים ובריאיון?

> הכול בגלל משפט אחד...
די במשפט אחד שנאמר לעובד בהיסח דעת, על ידי המנהל הישיר או מנהל ה-HR, בשביל לשבור את רוחו, חרף המשאבים העצומים המושקעים ברווחת העובדים. מהם המשפטים הללו, מדוע הם נאמרים מבלי משים, וכיצד אפשר להימנע מכך?

> הרצאה למחפשי עבודה מתחילים
איך מתקבלים בלי ניסיון מקצועי? איך משיגים המלצות? מה עושים אם עדיין לא הושלמו כל החובות הלימודיים? איך כותבים קורות חיים? איך צולחים ראיון עבודה? מתמקחים על שכר?

 

> פוליטיקה ארגונית – איך שורדים אותה, ואיך משתמשים בה?
"פוליטיקה ארגונית", "מאבקי כוח", "מלחמת הישרדות", "החזק מנצח" – רוב האנשים נרתעים מהרעיון, אך רוב האנשים רוצים גם להצליח, להתקדם ולהשיג מעמד בארגון. איך מיישבים את הסתירה הזאת?

 

​> משברי מוטיבציה - איך יוצאים מזה?

איך אפשר לזהות שעובד מצוי במשבר מוטיבציה? איך מזהים משברים כאלה כשהם עוד בחיתוליהם? איך יודעים אם זו אפיזודה חולפת או משבר אמיתי, ומה אפשר לעשות למניעה ולטיפול? 


 

​> התעמרות או קורבניות?

מה נחשב על פי חוק להתעמרות בעבודה? מדוע עובדים מסוימים מוצאים עצמם קורבנות לבריונות, ואחרים לא? מה עליהם לעשות, ומהי חובת הארגון?

> לא טוב היות המנהל לבדו: על מיקרו-מנג'ינג ובדידותם של מנכ"לים

המיקרו-מנהל מתעקש להיות בקיא בכל שלב בעבודה ומתערב בכל החלטה, דיון או פגישה.מה גורם למנהלים לפעול כך? מה ההשלכות כלפי העובדים? ואיזו דרך ניהולית עדיפה ויעילה בהרבה?

 

> איתור, מיון וגיוס
איך מגייסם עובד בהצלחה? החל משלב האיתור, דרך שלב המיון והריאיון, ועד לרגעי ההשתלבות בארגון.

 

> נשים בעסקים: תקרת הזכוכית לא מחוסמת!

הדרת נשים בעבודה – מדוע מדובר באחד ההפסדים הגדולים ביותר של עולם העבודה, ומה נשים יכולות וצריכות לעשות כדי לשבור את תקרת הזכוכית הזאת?

 

> המועמד הנבחר: למצוא עבודה – הגישה שעובדת

מה המגייס חושב עליכם? איך תבדלו את עצמכם מאלפי מועמדים אחרים? איך תגיעו למשרות שאחרים לא יודעים עליהן? איך תכתבו קורות חיים שקשה להתעלם מהם וללא "חורים" ו"קפיצות"? קראו עוד בעמוד הספר[ט1] 

 

> רווח נקי: העלאת שכר - בידיים שלכם

כיצד גורמים למעסיק לרצות להעלות את שכרכם? איך פועלים בשיחת השכר? איך מגיבים לאסטרטגיות ולתחבולות מצד המעסיק שלא מעוניין להעלות את שכרכם?

 

> הסבה מקצועית: כן או לא?

מרגישים שהתפקיד והתחום שבו אתם עוסקים כבר לא מתאים לכם, ולא מספק אתכם?
איך יודעים שאכן הגיע הזמן לשינוי, ואיך מבצעים בשלבים יעילים ומקדמים, אותו עם מינימום טלטלה לקריירה הנוכחית?

הרצאות

 

אחת מהאהבות הגדולות שלי ביותר בעבודתי היא הרצאות לקהלים שונים. אני נהנית מהקשר עם האנשים, שמחה לשלב בין הידע המקצועי שלי לבין הענקת זמן איכות של הנאה והעשרה לקבוצות שונות ומגוונות, ונהנית במיוחד לזהות הבנה, הזדהות, ואף תחילתו של תהליך שינוי בקרב אנשים רבים כל כך. תוכלו למצוא עניין באחת מהרצאותיי, אך הייחודיות של שירות זה טמונה בכך שביכולתי לתפור הרצאה המותאמת במדויק לצרכיכם האישי או הארגוני. גם אם אינכם יודעים להגדיר צורך זה במדויק – נוכל לעשות זאת יחד בשיחת טלפון.

 

הרצאותיי נתפרות בהתאם לצרכיכם הארגוני. ההרצאות מרתקות ומספקות כלים פרקטיים לקהל השומעים, הנה כמה דוגמאות להרצאותיי:


bottom of page